תחומי עיסוק

לאורך חמישים שנות פעילות חקלאית ענפה של המשק המשפחתי, על רקע שינויים ותהפוכות במגזר החקלאי, השכלנו לצפות את הנולד ולייצר את הפתרונות האגרונומיים וההנדסיים שאפשרו לנו להתבלט בכל השווקים בהם פעלנו, ולהוות דוגמא ומופת לחקלאים שונים בארץ ובעולם.

לאורך השנים נשלחנו ע”י משרדי הממשלה השונים ללוות ולייעץ למיזמים חקלאיים שונים ברחבי הגלובוס ועם השנים צברנו ניסיון רב בתחומים אלו. ניסיוננו הרב בתחום, משמש אותנו כאשר אנו יושבים מול שולחן השרטוט בבואנו לתכנן מיזם חקלאי כזה או אחר, או כאשר אנו נקראים לפתור בעיה אגרונומית או הנדסית בחווה חקלאית כל שהיא.

בד בבד עם מציאת הפתרונות האגרונומיים הנדסיים, אנו מבינים כי יש לתכנן כל מיזם בראייה כלכלית עסקית טהורה, כדי לראותו מצליח להתקיים בזכות עצמו, ובכדי להרוויח ולהחזיר את השקעת המשקיעים השונים שנטלו בו חלק.

נסיוננו הינו נכס יקר ערך, אשר מהווה את הגורם המכריע בהצלחה ובהפיכת המיזם שלך למיזם רווחי ובר קיימא לאורך שנים.

ריבוי

משתלת שדות חמד מתמחה בריבוי וגטטיבי של חומר צמחי להמשך גידול. אנו שמים דגש על מחקר ופיתוח בתחום הריבוי הוגטטיבי, ומכיוון שכך, אנו מן המובילים בארץ בריבוי צמחים קשיי השרשה. שמנו לעצמנו כמטרה מתן פתרון למגדלים, בארץ ובעולם, אשר מתקשים להשיג חומר ריבוי צמחי ממקור וגטטיבי, ואנו נותנים מענה לטווח רחב של צרכני חומר ריבוי. בין לקוחותינו נמנים שתלני נוי, מגדלי עציצים פורחים, בעלי מטעים, שתלני זיתים, מגדלי פרחים וירוקים, פקולטות שונות ומכוני מחקר, קבלני גינון ועוד.

...

שיטות הריבוי הוגטטיבי שמשתלת שדות חמד עוסקת בהם הינם- השרשה, חלוקה והרכבה ועל מנת לשמור על היכולת ליצר חומר ריבוי זמין, נקי ממחלות ואיכותי, אנו מחזיקים במטעים של צמחי אם המטופלים בקפידה.

אנחנו מומחי תחום

תכנון מתקני השרשה

הידע והנסיון רב השנים בנושא הריבויי הוגטטיבי הוביל אותנו באופן טבעי לספק שירותים של יעוץ ופתרון בעיות לבעלי מתקני השרשה. מעבר לכך אנו מתכננים חממות ומתקני השרשה הנותנים מענה ליצור חומר ריבוי וגטטיבי לגורמים שונים כגון: משתלות, מכוני מחקר ואוניבריטאות, יצרני שתילי זית וסופטרופיים מורכבים וכו’. באפשרותינו לספק שירותי יעוץ ותכנון, ליווי ופיקוח, בקרה כללית לפרוייקטים, ומיזמיי מסירת מפתח.

ריבוי נוי

אנו נותנים מענה לשתלנים אשר לא יכולים ליצר חומר ריבוי או אינם מעונינים בכך מטעמים כלכליים, ומספקים מגוון רחב מאד של חומר ריבוי צמחי לפי הזמנות. אנו משרישים יחורים המסופקים במגשים , פלגים וקונטיינרים בגדלים שונים לפי דרישת הלקוח וחלוקות קנה שורש של עשבוניים מגודל פלג של 45 מ”מ ועד קונטיינרים בגדלים שונים לפי הדרישה.

יחורים לענף הנוי והשתלנות

ריבוי נוי

צמחי נוי

צמחי נוי משתלת שדות חמד הינה משתלה יצרנית של צמחי נוי מוגמרים במיכלים של 7 ליטר ומעלה. המשתלה מיצרת סל מוצרים מעניין ויחודי הנותן מענה לצרכים שונים של משתלות מכירה ומשווקת את מוצריה בצורה רציפה ואמינה לאורך השנה.

תחומי עיסוק

תכנון פרויקטים

סל המוצרים שלנו מורכב ממוצרים אשר עברו את מבחן הברירה הטבעית והוכיחו את עצמם משך השנים כמוצר מדף יציב ומושך במשתלת המכירה וגם לאחר מכן, בגינה אצל הלקוח הסופי. אנו שוקדים באמצעות סלקציה ובידוד קלונים יחודיים, על הכנסת זנים חדשים לשוק ובדרך זו מרעננים ומשדרגים מידי שנה את סל מוצרינו. אנו עובדים בשוק המקומי עם מספר מצומצם של משתלות אשר יש לנו איתם שפה משותפת, ומספקים למשתלות אלו שירות רציף לאורך השבוע הכולל הובלה ישירה לפתח המשתלה.

מוצרינו מסומנים בעזרת תויות ממותגות הנותנות מידע נרחב על תכונות הצמח וניתן להשיגם במשתלות
נבחרות בפריסה ארצית. הינכם מוזמנים לבחור את המשתלה הקרובה למקום מגוריכם מהרשימה
המוצגת בדף המשתלות הנציגות.

אנו אומרים ומדגישים כי אין אנו מוכרים ללקוחות פרטיים או לגננים,
ולצערנו אין אפשרות לבקר במשתלה